Kolejny webinar w zakresie QM – Bezpieczeństwo informacji w odniesieniu do wytycznych „Standardów Jakości Biobanków Polskich”

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w kolejnym szkoleniu on-line

Od stycznia 2020 roku, w ramach aktywności szkoleniowej Zadania 3 projektu BBMRI.pl, prowadzimy bezpłatne, otwarte webinary dedykowane biobankowaniu. Ich celem jest dalsze rozwijanie wiedzy Członków i Obserwatorów Polskiej Sieci Biobanków w zakresie wdrażania i doskonalenia Systemu Zapewnienia i Zarządzania Jakością w Biobankach. Szkolenia są również okazją do wymiany doświadczeń oraz zadawania pytań, a także rozwiązywania problemów, z którymi spotykacie się Państwo podczas pracy z SZIZJ.

W dniu 30 października 2020 o godzinie 9.00 zapraszamy Państwa na webinar pt.  “Bezpieczeństwo informacji w odniesieniu do wytycznych „Standardów Jakości Biobanków Polskich”. Webinar obejmuje rozdział 15 Standardów Jakości dla Biobanków Polskich pt. „Bezpieczeństwo”.
 
Informacja o kolejnych webinarach będzie zamieszczana na stronie bbmri.pl.
 
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w webinarze zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną Wyderką: magdalena.wyderka@umed.wroc.pl
Sylwia Dobrowolska-Broniarek

Autor:Sylwia Dobrowolska-Broniarek