Centrum Eksperckie QM BBMRI.pl Uruchamia Webinary!!!

Od stycznia 2020 roku, w ramach aktywności szkoleniowej Zadania 3 projektu BBMRI.pl, zapraszamy na serię cyklicznych, bezpłatnych, otwartych webinarów dedykowanych biobankingowi. Ich celem jest dalsze rozwijanie wiedzy Członków i Obserwatorów Polskiej Sieci Biobanków w zakresie wdrażania i doskonalenia Systemu Zapewnienia i Zarządzania Jakością w Biobankach. Szkolenia będą również okazją do wymiany doświadczeń oraz zadawania pytań, a także rozwiązywania problemów, z którymi spotykacie się Państwo podczas pracy z SZIZJ.

 

Pierwsze szkolenie zostało zaplanowane w dniu 27 stycznia 2020 roku, o godzinie 9.00, na którym poruszony zostanie temat „Planowania, zakupu i zasad przyjmowania urządzeń do Biobanku – poziom podstawowy“. Webinar obejmować będzie rozdział 7 Standardów Jakości dla Biobanków Polskich pt. „Urządzenia“.

Informacja o kolejnych szkoleniach będzie zamieszczona na stronie bbmri.pl.

Wkrótce zostanie wysłany do Państwa mail z informacją o szkoleniach.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w pierwszym webinarze zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną Wyderką: magdalena.wyderka@umed.wroc.pl oraz rejestracji na szkolenie do dnia 20 stycznia 2020.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zespół QM BBMRI.pl

Sylwia Dobrowolska-Broniarek

Autor:Sylwia Dobrowolska-Broniarek