Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Szkolenie ze Standardów Jakości dla Biobanków Polskich cz. I
www.nationalcprassociation.com

 

 

 

Szkolenie ze Standardów Jakości dla Biobanków Polskich cz. I

 

18 czerwca 2019,

Warszawski Uniwersytet Medyczny, Centrum Bioblioteczno-Informacyjne, ul. Żwirki i Wigury 63, sala 122 i 128, Warszawa

 

 

 

 

Szanowni Członkowie i Obserwatorzy Polskiej Sieci Biobanków,

Mając na uwadze potrzebę lepszego zrozumienia wymagań Standardów Jakości dla Biobanków Polskich oraz wiedząc, że nie ma nic lepszego ponad możliwość wymiany doświadczeń podczas bezpośrednich spotkań z koleżankami i kolegami po fachu, mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu szkoleniowym.

Proponowane przez nas bezpłatne szkolenia podzielone są na dwa bloki tematyczne, ujęte w 8‑godzinnych cyklach pracy, z panelem wykładów i dedykowanych do nich części ćwiczeniowych/praktycznych.

Planowane szkolenie odbędzie się w siedzibie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, 18 czerwca 2019.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z agendą szkoleniową oraz dwoma propozycjami bloków tematycznych i przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o chęci uczestnictwa oraz wyborze jednego bloku szkoleniowego w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja 2019 roku.

Szkolenie przeprowadzimy dla jednego bloku tematycznego, który zdobędzie najwięcej Państwa głosów.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do przesyłania do nas swoich przemyśleń i propozycji odnośnie tematyki organizowanych szkoleń! Jeżeli jakieś zagadnienie szczególnie Państwa interesuje lub sprawia trudności w codziennej organizacji Biobanku, pomożemy i przeszkolimy z tego zakresu.

Mając na uwadze zbliżającą się III Konferencję Naukowo- Szkoleniową Biobanków Polskich, która planowana jest w dniach 6-8 listopada 2019 w Łodzi, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wskazanie preferowanej tematyki wykładów oraz warsztatów z propozycji poniżej, które stanowią zawartość Standardów Jakości dla Biobanków Polskich:

 

Rozdział nr 4 – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Rozdział nr 6 – Dostawy, Gospodarka Materiałami

Rozdział nr 7 – Urządzenia

Rozdział nr 12 – Audyty

Rozdział nr 13 – Doskonalenie

Rozdział nr 14 – Współpraca naukowa

Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom w taki sposób, aby udział w konferencji przyniósł jak najwięcej pożytku w kontekście tworzonych przez Państwa Systemów Zapewnienia Jakości oraz radzenia sobie z  trudami codziennej pracy w Państwa Biobankach.

 

Agenda Spotkania

 

Z  wyrazami szacunku

Agnieszka Matera-Witkiewicz

Wydarzenia