Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Kolejny webinar w zakresie QM - Analiza ryzyka na przykładzie metody FMEA i diagramu Ishikawa - warsztaty praktyczne
www.nationalcprassociation.com

Członkowie oraz Obserwatorzy Polskiej Sieci Biobanków!

 

Od stycznia 2020 roku, w ramach aktywności szkoleniowej Zadania 3 projektu BBMRI.pl, prowadzimy bezpłatne, otwarte webinary dedykowane biobankowaniu. Ich celem jest dalsze rozwijanie wiedzy Członków i Obserwatorów Polskiej Sieci Biobanków w zakresie wdrażania i doskonalenia Systemu Zapewnienia i Zarządzania Jakością w Biobankach. Szkolenia są również okazją do wymiany doświadczeń oraz zadawania pytań, a także rozwiązywania problemów, z którymi spotykacie się Państwo podczas pracy z SZIZJ.

 

 

 
W dniu 17 września 2020 o godzinie 9.00 zapraszamy Państwa na webinar praktyczny pt.  “Analiza ryzyka na przykładzie metody FMEA i diagramu Ishikawa - warsztaty praktyczne ”. Webinar obejmuje rozdział 11 Standardów Jakości dla Biobanków Polskich pt. "Odchylenia, niezgodny produkt, dane bądź usługa".
 
Informacja o kolejnych webinarach będzie zamieszczana na stronie bbmri.pl.
 
 
 
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w webinarze zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną Wyderką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.."