Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Kolejny webinar w zakresie QMS
www.nationalcprassociation.com

Członkowie oraz Obserwatorzy Polskiej Sieci Biobanków!

 

Od stycznia 2020 roku, w ramach aktywności szkoleniowej Zadania 3 projektu BBMRI.pl, prowadzimy bezpłatne, otwarte webinary dedykowane biobankowaniu. Ich celem jest dalsze rozwijanie wiedzy Członków i Obserwatorów Polskiej Sieci Biobanków w zakresie wdrażania i doskonalenia Systemu Zapewnienia i Zarządzania Jakością w Biobankach. Szkolenia są również okazją do wymiany doświadczeń oraz zadawania pytań, a także rozwiązywania problemów, z którymi spotykacie się Państwo podczas pracy z SZIZJ.

 

Kolejne szkolenie zostało zaplanowano w dniu 20 kwietnia 2020 o godzinie 9.00 na którym poruszony zostanie temat "Nadzór nad odczynnikami -gospodarka magazynowa". Webinar obejmuje rozdział 6 Standardów Jakości dla Biobanków Polskich pt. "Dostawy, gospodarka materiałami".

 

Informacja o kolejnych webinarach będzie zamieszczana na stronie bbmri.pl.

 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w webinarach zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną Wyderką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..