Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Centrum Eksperckie QM BBMRI.pl Uruchamia Webinary!!!
www.nationalcprassociation.com

Członkowie oraz Obserwatorzy Polskiej Sieci Biobanków!

 

Od stycznia 2020 roku, w ramach aktywności szkoleniowej Zadania 3 projektu BBMRI.pl, zapraszamy na serię cyklicznych, bezpłatnych, otwartych webinarów dedykowanych biobankingowi. Ich celem jest dalsze rozwijanie wiedzy Członków i Obserwatorów Polskiej Sieci Biobanków w zakresie wdrażania i doskonalenia Systemu Zapewnienia i Zarządzania Jakością w Biobankach. Szkolenia będą również okazją do wymiany doświadczeń oraz zadawania pytań, a także rozwiązywania problemów, z którymi spotykacie się Państwo podczas pracy z SZIZJ.

 

Pierwsze szkolenie zostało zaplanowane w dniu 27 stycznia 2020 roku, o godzinie 9.00, na którym poruszony zostanie temat „Planowania, zakupu i zasad przyjmowania urządzeń do Biobanku – poziom podstawowy“. Webinar obejmować będzie rozdział 7 Standardów Jakości dla Biobanków Polskich pt. „Urządzenia“.

 

Informacja o kolejnych szkoleniach będzie zamieszczona na stronie bbmri.pl.

 

Wkrótce zostanie wysłany do Państwa mail z informacją o szkoleniach.

 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w pierwszym webinarze zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną Wyderką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz rejestracji na szkolenie do dnia 20 stycznia 2020.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zespół QM BBMRI.pl