Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Dorota Krekora-Zając
www.nationalcprassociation.com

 

Jest radcą prawnym, partnerem w Kancelarii Zając i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k. i adiunktem w Katedrze Prawa Cywilnego Porównawczego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Włoskiego i Europejskiego organizowaną przez Uniwersytet w Katanii. Tytuł doktora nauk prawnych uzyskała w 2013 r. Jest członkiem organizacji Citizen’s Health through public-private Initiatives: Public health, Market and Ethical perspectives. Współpracuje z grupami ELSI BBMRI. Pl oraz BBMRI. ERIC zajmując się zagadnieniami prawnymi dotyczącymi biobankowania oraz współtworząc kodeksy postępowania w sprawie przetwarzania danych osobowych przeze biobanki w Polsce i Europie.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil ResearchGate.