Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Dominik Strapagiel
www.nationalcprassociation.com

Jest mikrobiologiem, absolwentem Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie jest asystentem naukowym w Katedrze Biofizyki Molekularnej UŁ. Specjalizuje się w badaniach z zakresu zmienności genetycznej człowieka współczesnego i populacji historycznych. Dr Strapagiel jest również audytorem systemów bezpieczeństwa informacji ( wpis na listę audytorów PIKW) oraz systemu jakości - ISO 9001 i bezpieczeństwa informacji - ISO 27001 (w obu przypadkach wpis na międzynarodową listę audytorów IRQA). Aktywnie uczestniczy w procesie przystąpienia Polski do BBMRI-ERIC, a od 2014 roku pełni funkcje krajowego delegata do Assembly of Members BBMRI-ERIC i jest członkiem Komitetu Finansowego BBMRI-ERIC.

Dr n. biol. Dominik Strapagiel jest kierownikiem Zadania 2 w Projekcie (część UŁ). Realizuje audyty w gronie członków Polskiej Sieci Biobanków i Konsorcjum BBMRI.pl.

Kieruje Pracownią Biobank UŁ - Biobank Łódź®️ . Kontakt: dominik.strapagiel(at)biol.uni.lodz.pl

Profil ResearchGate

 

Członkowie zespołu Zadania 2 - UŁ

mgr inż. Błażej Marciniak - Profil ResearchGate

dr Justyna Jarczak - Profil ResearchGate

mgr inż. Marta Sobalska-Kwapis - Profil ResearchGate

mgr Marcin Słomka - Profil ResearchGate

mgr inż. Joanna Michalska - Profil ResearchGate

mgr inż. Sylwia Dobrowolska - Profil ResearchGate