Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Aktualności
www.nationalcprassociation.com
 

Międzynarodowa Konferencja Biopróbki i biodane w badaniach medycznych – wyzwania etyczne, prawne i społeczne

24-26 listopada 2021,

wydarzenie on-line 

Organizatorzy: Uniwersytet Medyczny w Lublinie; BBMRI.pl

Drodzy Członkowie oraz Obserwatorzy należący do Polskiej Sieci Biobanków!

 

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie naszymi dotychczasowymi szkoleniami oraz potrzeby zgłaszane w ankietach, od marca 2021 roku, planujemy specjalnie dla Państwa rozpocząć intensywny program szkoleniowy poświęcony Standardom jakości dla Biobanków Polskich i wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością w Biobankach. Szkolenia w formie webinarów będą odbywały się raz w tygodniu.

 

Jeśli specjalizują się Państwo w konkretnych obszarach działalności związanych z biobankowaniem ludzkiego materiału biologicznego i posiadają duże doświadczenie w zakresie danej działalności zapraszamy do zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi powoływania grup eksperckich BBMRI.pl (LINK) i przesyłanie zgłoszeń propozycji utworzenia grup lub partycypacji w grupach eksperckich ,do Krajowego Ośrodka Wiodącego ds. Biobankowania Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..