Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
Aktualności
www.nationalcprassociation.com

Szanowni Państwo,

 

Z przykrością informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV2 oraz decyzją Rektora WUM (Zarządzenie nr 43/2020 Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 9 marca 2020 r.) warsztaty „Od komórki do biobanku – warsztaty dla początkujących”, które miały odbyć się 26 marca bieżącego roku, zostają odwołane.

 

Mamy nadzieję, że sytuacja szybko zostanie opanowana. Jak tylko to będzie możliwe przedstawimy Państwu nowy termin warsztatów.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tą decyzją i prosimy o wyrozumiałość.

 

Wszystkim z Państwa życzymy zdrowia.

 

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy warsztatów

 

Jest Nam miło poinformować, że dwóch Naszych Konsorcjantów, Pracownia Biobank Uniwersytetu Łódzkiego oraz Biobank Świętokrzyski Regionalnego Centrum Naukowo-Technologicznego wzięły udział w Teście Biegłości Laboratoryjnej (Biospecimen Proficiency Testing) organizowanym przez europejski ośrodek IBBL (Integrated Biobank of Luxembourg).

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach „Od komórki do biobanku – warsztaty dla początkujących”, organizowanych przez Laboratorium Badawcze-Bank Komórek Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dnia 26.03.2020 r. w Warszawie.

 

 

 

 

 

III KRAJOWA NAUKOWO-SZKOLENIOWA KONFERENCJA BIOBANKÓW POLSKICH

 

W dniach 06-08 listopada 2019 w Łodzi odbyła się III Krajowa Naukowo-Szkoleniowa Konferencja  Biobanków Polskich. Konferencja kierowana była głównie do osób zarządzających i pracujących w biobankach i biorepozytoriach na terenie naszego kraju, jak i osób mających pod swoją opieką kolekcje materiału biologicznego. Organizatorem Konferencji było Konsorcjum BBMRI.pl zrzeszające 7 polskich instytucji biobankujących.